Kosova - Rajoni

Jahjaga viziton SOS Fshatin e Fëmijëve në Prishtinë

jahjagaPresidentja e Republikës së Kosovës, Atifete Jahjaga vizitoi sot SOS fshatin e fëmijëve në Prishtinë dhe kaloi disa momente me fëmijët dhe drejtuesit e këtij institucioni.

Presidentja Jahjaga bisedoi me udhëheqjen e SOS fshatit të fëmijëve, njofton Presidenca.

Ajo u njoftua me funksionimin dhe problemet me të cilat ballafaqohet ky institucion.

Duke vazhduar traditën e mbështetjes për SOS Fshatin e Fëmijëve në Prishtinë, Presidentja Jahjaga u dha fëmijëve dhurata me rastin e festës së Vitit të Ri.

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close