Geri Halliwell ekspozon vithet

Kliko per me shume info

geriNëntorin e kaluar deklaruan marrëdhënien e tyre të zyrtarizuar ndërsa kishin tetë muaj që shoqëroheshin. Geri Halliwell dhe Christian Horner janë fotografuar ndërsa relaksoheshin në St Lucia. Ish protagonistja e grupit Spice Girldhe bosi i saj i Formula 1 pas krishtlindjeve zgjodhën ishujt në Karaibe për të kaluar momente intime. Geri 42 vjeçare ka ekspozuar për paparacët edhe vithet ndërsa me sensualitet bën për vete fansat.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here