Ja me kë e kaloi Morena vitin e ri

Kliko per me shume info

morenaaa14Bukuroshja Morena Taraku, që ishte shumë e përfolur gjatë vitit që lam pas, natën e ndërrimit të moteteve e ka kaluar ekskluzivisht nën shoqërinë e të atit, Selami Tarakut, në Stamboll.

Duke se bukuroshja është kënaqur shumë. Në festë ka shpalosur gjithë sensualitetin dhe bukurinë.

Kliko per me shume info

Morena është dukur tamam festive.Indeksonline

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here