VIP

Rita Ora dhe Tuna bashkë?

ritaOra ka postuar një fotografi në profilin e saj në Instagram, të Altuna Sejdiut së bashku me një person tjetër, e ku kishte shkruar “ti Tuna je dhurata ma e mirë për Krishtlindje”.

Tuna në foto shihet e veshur e tëra me rroba të markës Adidas, me të cilën Rita ka kontratë marketingu tash e disa vite

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close