Michael Schumacher qan nga zëri i fëmijëve dhe gruas së tij

Kliko per me shume info

schumacher145Ish- kampioni i Formula 1, Michael Schumacher, nuk ka mundur t’i përmbahet lotëve kur ka dëgjuar zërin e gruan dhe fëmijëve të tij.

Sipas Corriere della Sera, ish piloti i Ferrarit nuk mund t’i përmbahet lotëve kur dëgjon zërin e gruas Corinna, vajzës Gina Maria dhe djalit, Mick.

Kliko per me shume info

Sipas të përditshëm italiane, fakti që Schumacher qan, është një lajm shumë i mirë, pas një viti me ankth.express

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here