VIP

Bukuroshja 34 vjeçare, vjen me foto provokuese

OLIVIA MUNN34 vjeçarja, Olivia Munn ka një trup për tu pasur zili nga shumë femra në mbarë botën dhe ajo s’ka aspak turp ta ekspozojë atë.Së fundmi ajo kap postuar një seri fotosh në instagram, ku shihet tepër joshëse.

Po kaq joshëse ajo dukej edhe në tapetin e kuq, kur 34 vjeçarja ishte prezente në premierën e “People’s Choice Awards”./express

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close