VIP

Dikur ishte seks simbol, ja si duket tani! (FOTO)

ssssNëse e keni shikuar filmin e famshëm serial “Baywatch” apo “Kujdestarët e plazhit”, atëherë me siguri nuk do e kishit problem për ta njohur këtë seks simbolin e dikurshëm Jasmine Blyth, por historia e saj dhe fotografit e reja të saj do t’ju zhgënjejnë.

46-vjeçarja Jasmine Blyth nuk është fotografuar në publik të paktën 10 vjet. Këto ditë u shfaq në Venecia Beach në Kaliforni, ku në vitet 90-ta ajo ishte ishte duke ecur me rroba banje të kuqe. Këtë herë askush nuk e njohu atë, transmeton TetovaSot.

Pasi në 2001 u arrestua për ngarje nën ndikimin e kokainës, askush nuk e ka parë të paktën dhjetë vjet. Në serinë “Baywatch”, u shkarkua për shkak të konsumimit të drogës.

Pastaj u largua nga qendra e rehabilitimit “Promises”, ku ajo u takua me burrin e saj Paul Cerrito. Të dytë në 2001 u arrestuan kur ata u ndaluan në autostradë. Aktorja pranoi se ajo ishte nën ndikimin e kokainës dhe se pjesa tjetër është e fshehur në çantën e saj. KosovarjaKS

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close