Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Modelja Kate Moss pozon nudo për “Vogue”

kateModelja angleze, Kate Moss, pozon nudo, në një set fotografik bardh e zi për sesionin italian të revistës ‘Vogue’. Fotot e shkrepura nga Peter Lindbergh e nxjerrin njëherësh seksi dhe hyjnore.

Modelja e bërë e famshme që 16 vjeç e kthyer më pas në një mbretëreshë të hijeshisë, që jeton jetën jashtë rregullave, vazhdon të jetë ende një nga modelet më të kërkuara dhe paguara.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet