VIP

Modelja Kate Moss pozon nudo për “Vogue”

kateModelja angleze, Kate Moss, pozon nudo, në një set fotografik bardh e zi për sesionin italian të revistës ‘Vogue’. Fotot e shkrepura nga Peter Lindbergh e nxjerrin njëherësh seksi dhe hyjnore.

Modelja e bërë e famshme që 16 vjeç e kthyer më pas në një mbretëreshë të hijeshisë, që jeton jetën jashtë rregullave, vazhdon të jetë ende një nga modelet më të kërkuara dhe paguara.

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close