VIP

Video, ja si kërcen Morena Taraku

morenatarakuModelja Morena Taraku ka postuar sëfundmi një video në profilin e saj zyrtar në Instagram, ku shfaqet duke kërcyer.Ajo shkruan: She doesn’t mind#staypositive.

Sic duket kërcimi i Morenës është pëlqyer shumë pasi ka marrë shume like dhe komente në postimin e saj në Instagram.

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close