Masat e sigurisë pas tragjedisë së Parisit, kreu i SHISH “zbarkon” tek ambasada franceze

Kliko per me shume info

ambasadaKreu i Shërbimit Informativ Shqiptar Visho Ajazi Lika ka mbëritur në zyrat e ambasadës së Republikës së Francës në Tiranë. Mësohet se kreu i shërbimit inteligjent ka zhvilluar një takim me ambasadorin francez në Shqipëri për të diskutuar dhe informuar për planin e masave të sigurisë pas ngjarjeve të fundit të ndodhura në Paris. Lajmi u raportua nga televizioni A1 Report që transmetoi pamjet e makinës së Ajazit para ambasadës franceze.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here