Njihuni me Donald Lu, ambasadorin e ri amerikan në Shqipëri

Kliko per me shume info

Faqja e ambasades se SHBA ne Shqiperi ka publikuar kete njoftim dhe nje video ne lidhje me diplomatin e ri amerikan qe do te marre detyren ne Shqiperi pas largimit te ambasadorit Arvizu.

Kliko per me shume info

“Njihuni me Donald Lu, ambasadorin e ri amerikan në Shqipëri.

Shihni ambasadorin Lu të flasë për familjen dhe vendlindjen e tij, si dhe të tregojë se çfarë pret të bëjë dhe të arrijë në Shqipëri”, thuhet ne njoftimin e ambasades.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here