Raporti për Shqipërinë, Bregu e Bumçi takojnë Fleckenstein

Kliko per me shume info

fleckenstein_knutDy përfaqësues të PD-së, Majlinda Bregu dhe Aldo Bumçi, janë takuar sot me eurodeputetin Fleckenstein, për ta informuar mbi zhvillimet politike në kuadrin e raportit që do të përgatisë për Shqipërisë e do të prezantohet brenda muajit shkurt.

Bregu tha për mediat se kemi diskutuar për pikat që do të jenë pjesë e raportit. Në fokus kemi pasur të drejtat e njeriut.

Kliko per me shume info
loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here