VIP

Rudina Xhunga sulmon Fevziun: Shfaq koka të prera për audiencë

rudina-xhungaAutorja e emisionit ‘Shqip’, Rudina Xhunga ka reaguar pas shfaqjes se disa videove të xhihadisteve shqiptarë që i bënin thirrje besimtareve për luftë të shenjtë në emisionin “Opinion”.

Me ane te një statusi në rrjetin social Twitter, Xhunga e ka quajtur emisionin e Fevziut si një ‘tmerr televiziv’.

“Nuk e kuptoj, audiencë apo propagande islamike është transmetimi i thirrjeve të disa ditëzinjve në FB dhe shfaqja e kokave të prera….”- ka shkruar gazetarja.

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close