Euro 2016

Gazeta italiane: Ja jeta luksoze e milionerit Xherdan Shaqiri

xherdan-shaqiri-jetaLa Gazzetta dello Sport, i ka kushtuar një artikull jetës luksoze që bën ylli i ri i Interit, Xherdan Shaqirit.
Xherdan Shaqiri pati një fëmijëri të varfër, por me t’u rritur, gjërat ndryshuan.
Futbollisti kosovar tashmë është bërë milioner dhe i ndërron makinat njëra pas tjetrës, secila më lusoze se tjetra.
E përditshmja sportive italiane, shkruan se përfaqësuesi shqiptar është në kërkim të një vile luksoze prej 500 metrash katrorë.
Në këtë vilë, ai e ka ndërmend t’i presë vizitorët, përfshirë këtu prindërit, miqtë dhe vëllezërit,
Mbi të gjitha ai ka lidhje të fortë Erdinin, vëllai dhe njëherësh menaxherit të tij, i cili merret me të. Shaqiri gjithashtu mundohet t’i kushtojë rëndësi veshjes, duke blerë edhe orë të shtrenjta si dhe rroba firmato të markave të shtrenjta.
xherdani-shaqiri-makina

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close