gazetashqip

Vdes 55-vjecari, plagosen gruaja e vajza, fotot e makinës në humnerë

makina-humnereUPDATE – Kjo eshte fotoja e automjetit qe ra ne gremine diten e sotme ne aksidentin ku një 55-vjeçar ka humbur jetën.

Gruaja dhe vajza e tij janë plagosur rëndë teksa automjeti me të cilin ata udhëtonin ka dalë nga rruga në aksin Levan-Tepelenë.

Sipas policise, gamilja nga fshati Gorishovë po kthehej nga një drekë te të afërmit në Fratarm kur drejtuesi i makinës Flamur Ismaili ka humbur kontrollin dhe për pasojë automjeti ka rënë nga një lartësi e konsiderueshme.

Drejtuesi i mjetit gjeti vdekjen menjehere, ndërsa ne ngjarje mbetën të plagosur rëndë, vajza dhe gruaja e tij. Shkak i aksidentit dyshohet të ketë qënë shpejtësia e lartë dhe lagështira në rrugë.

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close