gazetashqip

Këngëtarja “ngre temperaturat”, shfaqet pa sytjena ne publik

miley-nudoNë vitet e fundit, Miley Cyrus i ka kujtuar vazhdimisht botës se ajo nuk është e turpshme kur vjen puna për të shfaqur trupin e saj.
Kesaj here ajo ka tejkaluar cdo parashikim duke u shfaqur ne plazh sic e ka bere nena…

Dhe këtë javë, ylli 22 -vjeçar i muzikës pop ka rritur temperaturat , kur ajo u shfaq pa pjesën e sipërme , ndërsa lahej në det me të dashurin e saj prej tre muajsh, Patrick Schwarzenegger , 21 vjec, citon lajmifundit.al. Duke dhënë shfaqje të pandërprerë të tatuve të saj, ylli ishte veshur vetëm me mbathje të zeza.loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close