Arratiset nga policia pas arrestimit në Tiranë këngëtari “Stresi”

Kliko per me shume info

stresiiKëngëtari i njohur i muzikës rep, Arkimed Lusha, Stresi, është arratisur sot nga komisariati i policisë nr.3 në Tiranë.
Ngjarja ka ndodhur në orët e mbrëmjes se shtune, pasi këngëtari ishte ndaluar nga policia nje nate me pare për shkelje të rregullave të qarkullimit rrugor.
Ai ishte kapur sipas policise ne gjendje te dehur duke drejtuar mjetin.
Mësohet se këngëtari është arratisur duke u hedhur nga një dritare në katin e dytë të komisariatit dhe ka arritur të largohet.
Policia ka nisur hetimet për ngjarjen ndërsa mësohet se shoqërimi i Stresit ishte bërë duke e lënë pa pranga.
Sherbimi i Kontrollit te brendshem ka shoqeruar 6 efektiva policie qe jane angazhuar me ngjarjen te cilet po hetohen ne lidhje me arratisjen.
Kengetari eshte shpallur ne kerkim, kane thene burimet zyrtare te policise se Tiranes.

loading...

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here