Aktualitet

Pogradec, kapet 51-vjeçari i dehur tentoi të vrasë xhaxhain me çifte

prangaNjë 51-vjeçar u arrestua gjatë ditës së djeshme pasi tentoi të vriste me armë gjahu xhaxhain e tij.

Sipas policisë, Minir Xhyra banues në fshatin Selcë-Pogradec, ishte në gjendje të dehur në momentin që ka tentuar të vrasë xhaxhain 76 vjeç me inicialet K.Xh, banues në Selcë.

Po ashtu policia sekestroi në cilësinë e provës materiale armën e gjahut të cilën 51-vjeçari e kishte pa leje. –

 

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close