Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Rama: Gjithçka sipas planit, asnjë familje nuk do mbetet pa trajtuar

ramaKryeministri Edi Rama garanton se gjithçka ecën sipas planifikimit ku çdo detyrim i fazës 2 është i garantuar për të shkuar në destinacion në zonat e përmbytura dhe askush të mos mbetet pa trajtuar.

“Gjithçka ecen sipas planit, çdo detyrim i fazës 2 është garantuar. Asnjë familje e prekur nga përmbytjet s’do mbetet pa kujdes si dikur!”, shkruan kryeministri Rama sot në statusin e tij social facebook dhe Twitter.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.