Big Brother

BBA8, Veseli provokon rëndë Fatjonin

veseli-fatjoni2015Veseli ka ngacmuar Fatjonin duke i thënë se ai do të bëhet “dashnorja” e tij. Sot, Fatjoni dhe Kristi e kanë diskutuar këtë fakt dhe me banorët e tjerë. Sipas Eleonorës kjo ka qenë një ironi dhe sarkazëm e Veselit.

Fatjoni nuk e pranon këtë lloj sarkazme është e papranueshme. Eleonora thotë se me këtë shprehje Veseli ka kaluar limitet e tij dhe ia ka përplasur fytyrës Fatjonit duke i thënë se do që të bëhet si ai.

Sipas Eleonorës për një mashkull të moshës së tyre, ekstrem është të pranosh edhe me shaka të kundërtën. Kjo është e njëjta gjë që bëri Tea duke thënë se është lesbike dhe vetë Eleonora duke thënë se është mazokiste. Edhe vendi ku jetojnë ata, i lejon të tejkalojnë limitet e tyre. Eleonora mendon se Veseli është një djalë me guxim dhe nuk e vret mendjen për paragjykimet.

Fatjoni thotë se ai nuk e pranon këtë gjë sepse është me parime dhe po ashtu dhe Kristi thotë se nuk e pranon këtë lloj shakaje. Sipas Kristit, Veseli po shkel krenarinë e djemve shqiptarë dhe veten e tij. Kristit nuk i pëlqen ajo lloj kategorie njerëzish që ka përmendur Veseli.

Veseli i përgjigjet Fatjonit se i vjen shumë keq që ata janë më të mëdhenj se ai në moshë dhe po tregojnë nivelin që kanë duke thënë se çfarë nuk mund të bëjë njeriu me veten e tij. Sipas Veselit, ata vijnë nga realitete të ndryshme dhe i vjen keq që Fatjoni dhe Kristi janë kaq të papjekur.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close