Aktualitet

Aksioni “Call Center”, arrestohet shpërndarësi i drogës në Vlorë

droga-greqiArrestohet ne Vlore nje person i dyshuar per shperndarje lendesh narkotike. Burime zyrtare nga Policia e Vlorës njoftuan se eshte funalizuar operacioni i koduar “Call Center”, ku u bë i mundur arrestimi në flagrancë për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”, i shtetasit Klarens B. Dalipaj, vjeç 20, banues në Vlorë.

Sipas policise, arrestimi i tij u krye në lagjen “Pavarësia”, në afërsi të BKT-së, pas një kontrolli të ushtruar, këtij shtetasi i’u gjetën në cantën dhe në veshtjet e tij, një sasi lëndësh narkotike prej 18-dozash “Marijuanë”, me peshë 15.8 rg, 2 aparatë celularë, dhe disa para kesh, të cilat u sekuestruan mbi bazën e provës materiale.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Nje koment

  1. Paska bo namin, cjan kto lajme , c esht ky shtet . 15 gr
    N evrop 150 gr ashash quhet vet perdorje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close