VIP

Olta Gixhari, një marinare seksi në të brendshme

vajze-seksi-oltagixhariAktorja simpatike Olta Gixhari pak kohe me pare pozoi me disa foto me veshje dhe uniforme marinaresh.

Por surpriza mesa duket eshte lene per kete moment. Buluroshja ka publikuar se fundi nje foto te re, ndryshe nga imazhet e publikuara deri tani.

Me rroba plazhi duke nxjerre ne pah gjithe kembet e saj, Olta ka pozuar ne bregdet teksa mban ne koke kapelen e marinarit dhe nje bluxhins te hedhur kraheve.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close