gazetashqipZgjedhjet ne Fier

Gabimi në fletëvotimi, KQZ autorizon vazhdimin e votimit për Bashkinë Roskovec

majlindaKomisioni Qendror i zgjedhjeve ka shqyrtuar rastin e Bashkisë së Roskovecit ku të dy kandidatët janë nën siglën e koalicionit Aleanca për Shqipërinë Evropiane. KQZ ka vendosur me gjashtë vota pro dhe vetëm një kundër vazhdimin e procesit zgjedhor edhe në këto njësi vendore.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close