Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Ngatërrohen kapakët e kutive, 4 qendra votimi ende pa hapur

kutiNgatërrohen kapakët e kutive, 4 qendra votimi ende pa hapur ne Durres.

Kater kuti probleme teknike ne zonen e Kenetes ne Durres.

Ngaterrohen kapaket e kutive dhe nuk ka nisur ende procesi i votimit.

Vendoset shtyrja e nisjes se votimit. Kutite e kandidateve per kryetar bashkie dhe keshilltareve bashkiake kane pasur ngaterrim te kapakeve te tyre.

Leave A Reply

Your email address will not be published.