E djathta në avantazh në Lezhë, Fran Frrokaj kryeson ndaj Viktor Tushaj

Kliko per me shume info

lezheeeGara në Bashkinë e Lezhës duket se do të vazhdojë të jetë e hapur deri në kutitë e fundit.

Kur janë numëruar 68 kuti votimit, kandidati i “Aleancës Popullore për Punë dhe Dinjitet”, Fran Frrokaj kryeson me 51.5% të votave.

Kliko per me shume info

Ndërsa kandidati i “Aleancës për Shqipërinë Evropiane”, Viktor Tushaj ka 48.6% të votave.

 

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here