Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

E djathta në avantazh në Lezhë, Fran Frrokaj kryeson ndaj Viktor Tushaj

lezheeeGara në Bashkinë e Lezhës duket se do të vazhdojë të jetë e hapur deri në kutitë e fundit.

Kur janë numëruar 68 kuti votimit, kandidati i “Aleancës Popullore për Punë dhe Dinjitet”, Fran Frrokaj kryeson me 51.5% të votave.

Ndërsa kandidati i “Aleancës për Shqipërinë Evropiane”, Viktor Tushaj ka 48.6% të votave.

 

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.