Uncategorized

Shkodër, komisionerët e PD e PR përleshen për dy vota

numerimmmNje konflikt i pazakonte ka ndodhur ne KZAZ 4 në Shkodër. Atje është ndërprerë numërimi i fletëve të votimit për shkak të 2 një votave të parregullta.

Sherri mes komisionerit të PR dhe i PD erdhi pasi ky i fundit kërkoi që 2 votat të numëroheshin në favor të forcës politike që përfaqëson. Pas debatit, komisioneri i PD ka qëlluar komisionerin e Partisë Republikane.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close