Shkodër, komisionerët e PD e PR përleshen për dy vota

Kliko per me shume info

numerimmmNje konflikt i pazakonte ka ndodhur ne KZAZ 4 në Shkodër. Atje është ndërprerë numërimi i fletëve të votimit për shkak të 2 një votave të parregullta.

Sherri mes komisionerit të PR dhe i PD erdhi pasi ky i fundit kërkoi që 2 votat të numëroheshin në favor të forcës politike që përfaqëson. Pas debatit, komisioneri i PD ka qëlluar komisionerin e Partisë Republikane.

Kliko per me shume info
loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here