Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Yahoo prezanton aplikacionin për video-mesazhe

google-aplikacionetLiveText është shërbimi më i ri dhe unik i Yahoo, i cili ua mundëson përdoruesve që të shkëmbejnë video-mesazhe me njëri-tjetrin. Shërbimi është thënë se tani është në dispozicion në tërë botën.

“Sot, ne jemi duke e lansuar Livetext nëpër botë, kështu që nuk ka rëndësi se ku jeni apo çfarë gjuhe flisni, ju mund të dërgoni video-tekst.

Sipas Yahoo, shërbimi mund të shkarkohet tani në të dyja platformat më të mëdha mobile, përkatësisht në Apple iOS dhe Google Android.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.