Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Tv shtetëror serb publikon videon nga Rinasi deri në Tiranë


Presidenti i federatës serbe akuzoi se gjatë udhëtimit të delegacionit nga Aeroporti i Rinasit e deri në hotel Rogner ku u zhvendos kombëtarja serbe është qëlluar me gurë.

Lajmi eshte dhene nga Blic dhe Kurir. Megjithate, filmimi i televizionit publik serb që përshkon gjithë udhëtimin nuk e jep askund “gjuajtjen”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet