Shqiperia ne "Euro 2016"

Tv shtetëror serb publikon videon nga Rinasi deri në Tiranë


Presidenti i federatës serbe akuzoi se gjatë udhëtimit të delegacionit nga Aeroporti i Rinasit e deri në hotel Rogner ku u zhvendos kombëtarja serbe është qëlluar me gurë.

Lajmi eshte dhene nga Blic dhe Kurir. Megjithate, filmimi i televizionit publik serb që përshkon gjithë udhëtimin nuk e jep askund “gjuajtjen”.

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close