Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Ja si e festoi Granit Xhaka golin e Shqipërisë

xhakaaaaMesfushori shqiptar që luan për Zvicrën, Granit Xhaka është emocionuar teje mase pas golit të parë të Shqipërisë kundër Armenisë.
Xhaka madje edhe ka qarë pas këtij goli, pasi Shqipëria tashmë është shumë pranë kualifikimit në Euro

2016, shkruan Express.
Po ashtu për Shqipërinë luan edhe vëllai i tij Taulant Xhaka, i cili po luan nga fillimi kundër Armenëve. Shqipëria po fiton 2:0.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet