Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Ja dedikimi i Mergim Mavrajt për kualifikimin e kombëtares

kombetarja123Mergim Mavraj, futbollisti i kombetares shqiptare ka nje dedikim te vecante per kualifikimin e Shqiperise ne Euro 2016.
ME ane te nje postimi ne faqen e tij zyrtare, Mavraj ia dedikon kete arritje te madhe deshmoreve dhe

familjeve te tyre.
Mesazhi i Mavrajt ne FB:
Fitore për familjet e dëshmoreve dhe ata që sjanë më…
Shqipëria është e Shqiptarëve dhe ne po gëzojmë sot një nga lumturitë më të mëdha që jemi përjetuar ndoshta gjatë gjithë jetës tonë! Sigurisht që kjo ditë e sotme festohet me ngjyrat e flamurit kuqezi me shqiponjën dykrenare, simbole të mbrojtura me sakrificë deri në frymë të fundit nga dëshmorët e rënë. Personalisht ja dedikoj këtë arritje edhe dhe atyre të që nuk janë më mes nesh si dhe familjeve të tyre që sot meritojnë të gëzojnë edhe më tepër se ne !!!
Edhe një herë, ‪#‎GëzuarKuqezi‬

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.