Shqiperia ne "Euro 2016"

E pabesueshme, skedina që parashikoi fitoren e Shqipërisë me 3 gola në Armeni

skedina2Ne ndeshjen me Armenine, Shqiperise i mjaftonte nje fitore me nje gol te vetem per tu kualifikuar ne Europian.

Kombetarja shkoi ne ate ndeshje pas humbjes me Serbine e cila nuk kaloi lehte.

m-kroniAskush nuk do ta mendonte se do te arrinim nje fitore me tre gola diference, por ndodhi. Dhe kete rezultat ekzaktesisht e kishte parashikuar nje tifoz i kombetares, i quajtur Martin Kroni nga Shkodra, ne nje skedine te vendosur prej tij, citon lajmifundit.al. Ne foto tregohet qarte se skedina eshte vendosur vetem per ndeshjen e kombetares ne vleren 200 leke te reja dhe rezultati eshte parashikuar ekzakt.

Martin Kroni kontaktoi me lajmifundit.al duke na derguar edhe skedinen e plote te skanuar me te gjitha te dhenat e plota dhe origjinale te saj.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close