Politika

Kërcënimet, publikohen mesazhet mes deputetit kaubojs dhe prefektit të lezhës

mesazhet-jaku-ndocajPublikohen mesazhet mes deputetit “kaubojs te PS” eduart ndocaj dhe Altin Jakut. Prefekti i Lezhes, Altin Jaku reagoi ne lidhje me akuzat per kercenim te bera ndaj tij nga deputeti Eduart Ndocaj.

“Ndjese qe me duhet te shpjegohem per njeri si kaubojsi qe ka nje vit qe vetem denigron dhe akuzon . Per sqarim per te gjithe ju miq mundt tju them se kam replikuar me te me sms por ne asnje moment nuk kam kercenuar por I Kam kerkuar te fshije nje koment qe kishte bere. Me posht Po ju dergoj komentin e tij per te cilin behet fjale, si dhe nje pjese te sms ku shihet qarte qe kemi qene duke repliku dhe asnjehere nuk e kam kercenuar. me jeshile Jane fjalet e mija!”, shkruan Jaku ne faqen e tij ne Facebook.

Jaku reagoi pak kohe pasi ne media u bene publike disa mesazhe kercenuese qe deputeti ndocaj pretendoi se ka marre nga prefekti i Lezhes./lajmifundit.al

mesazhi-ndocajndocaj-fbb

loading...
Tags

Artikuj te ngjashem

2 komente

  1. eduart ndocaj kam nje pyetje per ty-kur vjen ne shqiperi ne mbledhjet e parlamentit gruan ku e le tek shtepia e berluskonit boll o legen se na ke care trapin te gjith e dime qe do me sjelle prap fatos nanon te njejtat plane si te tom doshit ke dhe ti prandaj ri mire se do ma hash plumbin po u kruajte shum

  2. me vjen cudi se si nje deputet perdor fjalen bythqim. A ky kerkon te behet kryeminister? Edhe deputet e ke shume, ti duhet te dalesh nje ore e me perpara nga ai vend se e felliqe fare. Ka plot rrugecer ai parlament, edhe ti duheshe? Ti qenke vertet nje ZUZAR o e. ndocaj, mortja qe nuk te ha. Ti je nje ALABAK, u duke qe ne fillim me ate palo kapele qe erdhe na u kapardise, kushedi se kush ishe, nje palaco burre qenke, MASKARA.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close