Video Lajme

Shkodrani i përgjigjet thirrjes së Berishës me një “vrasje live”


Deklarata e e Sali Berishës nga parlamenti ndaj popullit shqiptar: “Merrni armët, armatosuni dhe mbroni veten”, bëri bujë, ku shumë madje e dënuan.
Një shkodran i përgjigjet ish-kryeministrit me një video. Rrjeti social, “Jeta osh Qef”, sjell këtë video ku një shkodran që e ka dërguar në adresë të tyre, thotë se i është përgjigjur ai i është përgjigjur thirrjes së Berishës duke rrëmbyer armën dhe vrarë një … gjel.

Ndërkohë e përditshmja Shekulli shkruan në kryeartikull se “Berisha është çmendur”, ndërsa ministrii Brendshëm Tahiri i kërkoi prokurorisë të marrë të pandehur Berishën. Në rrjetet sociale, për shumë njerëz është e çuditshme kjo thirrje.

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close