Video Lajme

Videoja që po habit rrjetin, bebja 10 javëshe nis të flasë…

Mund te duket e çuditshme, por kjo bebe vetëm 10 javëshe ka nisur të flasë.

Ky është një rast i rrallë, pasi bebet zakonisht nisin të flasin dy fjalët e para, “mami ose babi”, pasi ata kanë mbushur nëntë muaj ose 1 vit.

Nëna e vogëlushes, Poppy, e lumtur nga kjo mrekulli vendosi ta filmonte foshnjën e saj dhe ta ndajë videon në internet.

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close