Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Videoja që po habit rrjetin, bebja 10 javëshe nis të flasë…

Mund te duket e çuditshme, por kjo bebe vetëm 10 javëshe ka nisur të flasë.

Ky është një rast i rrallë, pasi bebet zakonisht nisin të flasin dy fjalët e para, “mami ose babi”, pasi ata kanë mbushur nëntë muaj ose 1 vit.

Nëna e vogëlushes, Poppy, e lumtur nga kjo mrekulli vendosi ta filmonte foshnjën e saj dhe ta ndajë videon në internet.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet