Video Lajme

Kastro Zizo dhe Xhesika Ndoj bëhen krushq?

E ftuar në emisionin e Kastro Zizos “Rrokum Night”, Xhesika Ndoj ka folur për jetën e saj.

Por gjatë intervistës Kastros nuk i kanë munguar as batutat ku e ka ftuar Xheksia Ndojin që në të ardhmen të mendojnë që të bëjnë edhe një krushqi bashke.

“Ti vajzën e ke pesë vjeçe unë e njoh personalisht. Edhe unë djalin 10 vjeç, kështu që e mendojmë të bëhemi krushq”, i është drejtuar këngëtari të ftuarës.

Por nga ana e saj Xheskia mesa duket nuk mendon ende për këtë pjesë. Mirë bën, vajza e saj është vetëm 5 vjeç. “Akoma s`jam martuar vetë. Jam në kërkim të princit”, i është kthyer ajo.

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close