VIP

Fotot e frikshme të Angelina Jolie, aktorja peshon vetëm 35 kilogramë

angelina-jolieeeAktorja e famshme hollivudiane, Angelina Jolie, eshte vendosur në qendër të mediave lidhur me peshën e saj.

Angelina Jolie, e cila po prezanton serinë e radhës së filmit ‘Maleficent’, në fotot e realizuar së fundmi shfaqet shumë e dobët.

‘Radar online’ ka lëshuar alarmin duke aluduar edhe me faktin se aktorja peshon tashme vetëm 35 kg.

Nuk ka një deklaratë zyrtare lidhur me këtë lajm, ashtu siç ndodhi edhe në vitin 2012 ku flitej për të njëjtin problem të Angelina Jolie.

Bashkëshorti i saj, aktori Brad Pitt është i shqetësuar për të, ashtu si edhe fansat e shumtë.

Mediat amerikane ngrenë dyshime se aktorja vuan nga anoreksia dhe pse Jolie nuk ka folur asnjëherë për problemet e saj me ushqimin.

Nuk mungojnë dhe dyshimet se shkak i kësaj rënie të përsëritur në peshë mund mund të jetë edhe një ndarje e mundshme nga bashkëshorti i saj Pitt, ku kohët e fundit ëhstë folur shumë për divorcin e çiftit të famshëm.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Nje koment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close