Femra që po cmend meshkujt, del nga makina e nxjerr gjoksin

Kliko per me shume info

Një grua e re shkaktoi kaos në trafik pasi doli në catinë e makinës dhe nxorri gjoskin e saj teksa miqtë e saj e filmonin.

Ajo u filmua nga një prej shkoëve të saj i cili ndodhej në pjesën e përparme të makinës duke i thënë që të ngjitej në catinë e makinës dhe të tregonte gjoksin.

Ngjarja ndodhi në Saltillo në Coahuila të Meksikës, ku shoferët morën një shfaqje argëtuese në rrugë.

Kliko per me shume info
loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here