VIP

Këngëtari shqiptar me “Ferrari” 150 mijë euro (FOTO)

ramadan-krasniqiShumë prej këngëtarëve shqiptarë paguhen mirë, sidomos në eventet e organizuara në diasporë. Përveç shpenzimeve për projekte të reja muzikore dhe kurimin e pamjes, shumë prej tyre shpenzojnë edhe për shtëpi dhe makina, shkruan “Magazina”.
I tillë është rasti i këngëtarit të muzikës popullore Ramadan Krasniqi – Dani. Ai i ka lejuar vetes një makinë “Ferrari”, e cila ka kushtuar 150 mijë euro, duke i shtuar kësaj shume edhe shpenzimet e zhdoganimit, rreth 45 mijë euro.
ferrari-ramadan

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close