“Përleshje titanësh”, plas grushti live në studion televizive

Kliko per me shume info

Charles Barkley dhe Shaquille O’Neal janë përballur shpesh me njëri-tjetrin në parket në kampionatin e NBA.

Këtë rivalitet ata e përjetuan sërish, por në një formë tjetër; në mundje të lirë ku ai që e pagoi shtrenjtë këtë betejë kolosësh ishte divani.

Gjithcka ndodhi në studiot e televizionit TNT me betejën që u filmua nga jack jarret dhe që u postua në profilin e tij në Instagram, video që më pas bëri xhiron e botës në internet.

Kliko per me shume info
loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here