Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

“Përleshje titanësh”, plas grushti live në studion televizive

Charles Barkley dhe Shaquille O’Neal janë përballur shpesh me njëri-tjetrin në parket në kampionatin e NBA.

Këtë rivalitet ata e përjetuan sërish, por në një formë tjetër; në mundje të lirë ku ai që e pagoi shtrenjtë këtë betejë kolosësh ishte divani.

Gjithcka ndodhi në studiot e televizionit TNT me betejën që u filmua nga jack jarret dhe që u postua në profilin e tij në Instagram, video që më pas bëri xhiron e botës në internet.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.