Aktualitet

Velipojë, makina del nga rruga, një i vdekur, një i plagosur

aksident-shi_1Nje person ka gjetur vdekjen ndersa nje tjeter eshte plagosur diten e sotme nga nje aksident ne Velipoje.

Policia informon se aksidenti ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në vendin e quajtur Vinjol.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close