VIP

Angela Martini nuk fshihet më, ja foto me të dashurin miliarder…

angela martini i dashuriAjo është një nga vajzat më të bukura dhe modelet më të kërkuara në mbarë botën.

Anxhela Martini prej disa kohësh është në një lidhje me pasanikun rumun Dragos Savulescu, por vetëm pak ditë më parë ata kanë vendosur të shfaqen së bashku para publikut.

Foto e video të publikuara në profilet e tyre të Instagramit, tregojnë se sa të lumtur janë së bashku. Ata kanë marrë pjesë në Festivalin e Filmit në Kanë ku nuk kanë nguruar të publikojnë disa foto nga eventet e organizuara atje.

loading...
Tags

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close