Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Lajm i keq për Arian Canin, “Sofia e re” largohet nga “Zonë e Lirë”

sofiiaPasi iku Romina, tanimë edhe “Sofia” e re ka marrë të njëjtin vendim. Modelja Andonia Dobi ka vendosur të largohet nga Shqipëria!

Revista Who ka bërë publike ditën e sotme arsyen se përse nuk do jetë e pranishme në vendin tonë muajt pasardhës.

“Këtë verë do të jem jashtë Shqipërie, pasi më ka bërë ofertë pune një agjenci mode në Milano. Për momentin mendoj të zhvendosem atje për sezonin e verës, më vonë nuk i dihet”, ka thënë Sofia.

Bukuroshja 19-vjeçare u bë pjesë e stafit të “Zonë e Lirë” në prill të këtij viti, pas largimit shumë të përfolur të Romina Alkut.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.