Euro 2016

Ja kush është tifozja shqiptare që “çmendi” mbarë botën!

tifozetUEFA ka përzgjedhur edhe sot në ndeshjen e Shqipërisë me Francën tifozët me seksi dhe më të zjarrtë të dy kombëtareve.

Ajo është kampionia në bodybuilding dhe njëkohësisht instruktorja e palestrës, bukuroshja Dorina Mema, e cila ka qenë në fokusin e aparateve të të fotografëve të shumtë të pranishëm në këtë sfidë të madhe.

Ndërkohë që më para ju kemi folur për dy bukuroshet e tjera, ish banoren e Big Brother 6, Rike Roçi së bashku me një mikeshën e saj, të cilat janë kapur nga aparatet duke bërë simbolin e shqiponjës apo edhe të zemrës kuqezi.

Dorina Mematifozat shqiptare1

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close