Euro 2016

Ja si e festoi Luana Vjollca golin e Armando Sadikut

luana-festonModeratorja dhe këngëtarja e njohur Luana Vjollca ka festuar golin që Shqipëria i shënoi Rumanisë me Armando Sadiku në minutën e 43-të.

Ajo ka postuar një foto në rrjetin ‘Snapchat’ një foto ku bën me duar simbolin e shqiponjës. Siç shihet nga fotoja ajo ka zgjedhur ta shikojë ndeshjen nga shtëpia.

loading...

Artikuj te ngjashem

Nje koment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close