Euro 2016

Tre vëllezërit Xhaka që luajnë në tri kombëtare të ndryshme

vellezerit-xhakaFutbollisti i kombëtares së Zvicrës, Granit Xhaka, ndjehet krenar me vëllezërit e tij.

Mesfushori i Zvicrës, Granit Xhaka, ka postuar në rrjetin social Facebook një foto shumë interesante me vëllezërit e tij Taulant dhe Agon Xhaka.

Ai ka thënë se ndjehet krenar që të tre luajnë për kombëtare të ndryshme, Taulanti për Shqipërinë, ai për Zvicrën, ndërsa Agoni për Kosovën. “Tre vëllezër, tre kombe. Krenar”, shkruan Xhaka.

loading...

Artikuj te ngjashem

Nje koment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close