Biznesmeni Ajdin Sejdia duke bërë dashuri nën ujë me Riseldën

Kliko per me shume info

ajdin-sejdiaaBiznesmeni Ajdin Sejdia dhe bashkëshortja r tij Riselda Sejdia shfaqen më të dashuruar se kurrë në këtë foto.

Ata kaluan disa ditë pushimi, por gjatë këtyre ditëve shkëmbyen disa puthje e përqafime pasionante nën ujë.

Kliko per me shume info

Riselda është shprehur gjithnjë në intervista se jeta e saj seksuale me bashkëshortin e saj vazhdon të mbetet “on top” pavarësisht moshës.

Ajdin Sejdia eshte nje nga biznesmenet me te njohur ne Shqiperi dhe Kosove me aktivitet te hershem ne sipermarrje brenda dhe jashte hapesires shqiptare.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here