VIP

A u nda bukuroshja e Top Channel?! Ky mesazh i partnerit shuan çdo dyshim

KristelaKristela Gjoka dhe Noga kanë vetëm disa javë të martuar dhe kohët e fundit janë përballur me lajme që kanë qarkulluar për ndarjen e tyre

Aktorja e Top Channel, e cila është edhe në pritje të ëmbël, vazhdon të jetë e martuar me Nogën. Këtë gjë e vërteton dhe postimi më i fundit i këngëtarit.

Ai ka postuar në Instagram një foto ku shfaqet tatuazhi që i ka dedikuar pikërisht Kristelës. Pavarësisht se Noga dhe Kristela pas lajmeve që dolën, janë munduar të tregojnë se janë më të lumtur se kurrë, kjo foto duket se mjaftoi për të hedhur poshtë çdo dyshim rreth tyre.

Tatuazhi i Nogës ka datën e lindjes së Kristelës, emrin e saj të shkurtuar, shenjën e infinitit dhe fjalët “Ngoje zemrën tem”. /anabel.al/

noga2_1468307515-4033464

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close