Dhunoi 3-vjeçarin, Apeli lë në qeli Anjeza Shabanin

Kliko per me shume info

anjezaaaGjykata e Apelit ka lënë në burg Anjeza Shabanin, e cila akuzohet për “dhunë ndaj të miturve” dhe “shpërdorim detyre”.
Administratorja e kopështit “Diren”, Shabani kërkonte ndryshimin e masës së sigurisë “arrest me burg” të dhënë nga Gjykata e Shkallës së Parë.

“Situata më doli nga duart. Nuk më shkonte ai gjest, e di, po ta shihni videon jam penduar që në atë moment. Më ngritën kurth, edukatorja mbante qëndrim neutral”, ka thënë ajo gjatë seancës teksa ka shfaqur edhe pendesë.

Kliko per me shume info

Administratorja e kopshtit “Diren”, u arrestua më 20 qershor, pas pamjeve të rënda ku ajo shfaqej duke dhunuar një vogëlush 3-vjeçar.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here