Sport

Armando Sadiku pranë transferimit tek gjiganti turk

sadiku16Armando Sadiku është pranë transferimit te gjiganti turk Gallatasarai.

Mediat turke bëjnë me dije se përfaqësuesit e Zyrihut dhe Gallatasarait po zhvillojnë bisedime intensive të cilat pritet të konkretizohen me një marrëveshje.

Sadiku nuk është shfaqur në stërvitjet e skuadrës së Zyrihut, pasi ndodhet në Turqi, ku mendohet të ketë kryer vizitat mjekësore.

Sadiku ngjalli interes te shumë skuadra pas paraqitjes së mirë në “Euro 2016”./LajmiFundit.al/

 

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
Tags

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close