VIP

Angela Martini nuk përmbahet, gjeste seksuale në palestër

angela-martiniiBukuroshja dhe modelja Angela Martini është duke shijuar disa ditë në shtëpinë e të dashurit të saj në Rumani.

Ajo duket ka vendosur t’ja dedikojë palestrës, megjithëse në kushte shtëpie.

Në një foto të publikuar në Instagram ajo shkruan: “ Sot, jam vetëm një shpërqëndim në palestër”.

loading...
Tags

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close